Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

MÓJ KAWAŁEK ZIELENI

Maj 16 godz. 17:30-19:30

Warsztaty kierujemy do wszystkich młodych ludzi (wraz z rodzicem lub opiekunem), którzy chcą poznać tajniki wykonania własnych ogrodów w zamkniętych w naczyniach. Chcielibyśmy, aby mieli możliwość stworzenia własnego, prawdziwego kawałka „zielonego świata”. Będzie to również doskonała alternatywa dla osób, które chcą nauczyć się opieki nad roślinami. Uczestnicy będą mogli wykazać się nie tylko wiedzą z zakresu botaniki, zdobyć nowe informacje, ale również pokazać własną kreatywność. Poprzez łączenie kształtów, kolorów i gatunków będą mogli wydobyć naturalne piękno roślin bez zbędnych ozdobników oraz sztucznych form. Będzie to przestrzeń dla ich pomysłów! 

Każdy warsztat będzie składał się z dwóch części, teoretycznej oraz praktycznej. W pierwszej z nich dowiecie się się o różnych ciekawych technikach uprawy roślin w szklanych naczyniach. Poznacie tajniki uprawy i prześledzicie etapy powstawania ekosystemów zamkniętych w szkle. W części praktycznej – korzystając z przygotowanych materiałów takich jak: narzędzia, rośliny, naczynia, podłoże oraz wszystkie inne elementystworzycie własny ogród.  Mamy nadzieje, że warsztaty pozwolą na dobrą zabawę i miłe spędzenie czasu wolnego.
Projekt  jest realizowany we współpracy z fundacją Arte w ramach programu "Aktywna Warszawska Młodzież" finansowanego ze środków m.st. Warszawy. Zapraszamy! 

Szczegóły

Data:
Maj 16
Czas:
17:30-19:30

Organizator

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo
Telefon:
22 666 17 68
Email:
sekretariat@e-bp.pl
Strona internetowa:
www.bibliotekabemowo.pl

Miejsce

XVII Czytelnia, ul. Powstańców Śląskich 17
ul. Powstańców Śląskich 17
Warszawa, Mazowieckie 01-381 Polska
+ Google Map
Telefon:
22 666 17 69
Strona internetowa:
www.bibliotekabemowo.pl