Szanowni Państwo!

Z dniem 1 października 2019 r. wdrożony zostaje nowy regulamin o korzystaniu z materiałów i usług Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Wychodząc na przeciw potrzebom Czytelników, zmienione zostały zasady wypożyczalnia gier w Wypożyczalni nr 113, która znajduje się na ul. Powstańców Śląskich 108a. W ramach nowego regulaminu kaucja, w wysokości 20 złotych, będzie pobierana wyłącznie w przypadku, jeśli wartość gry jest większa, niż 70 złotych. Gry o niższej wartości rynkowej są zwolnione z kaucji.

W ofercie katalogowej znajduje się 135 gier planszowych, które są skierowane do różnych grup wiekowych, a także wszechstronnych zainteresowań naszych czytelników. Dysponujemy tytułami, które można podzielić na kilka kategorii tematycznych, m.in. edukacyjne (np. "Był sobie człowiek", "Jakie to flagi"), rodzinne ("Pytaki", "5 sekund"), słowne ("Granie w zdanie), dla dzieci ("Dzielne myszki"), zespołowe ("Chińczyk"), przygodowo-podróżnicze ("Wsiąść do pociągu"), karciane ("Dixit"), wojenne ("1944 Wyścig do Renu").

Zapraszamy!

Zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminu w zakładce "Regulaminy":
http://www.bibliotekabemowo.pl/regulaminy/