W ramach programu "Teatralne soboty dla dzieci" zaprosiliśmy Teatr "Tup Tup". Zdjęcia pochodzą z przedstawienia, które odbyło się w Wypożyczalni nr 114.

Jesienny cykl przedstawień teatralnych dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalek "Igraszka". Przedstawienia odbywały się w Wypożyczalni nr 29 i Wypożyczalni nr 114.

8 czerwca w Wypożyczalni nr 29 odbył się ostatni przed wakacjami Teatrzyk pt. "Bajkowe przygody dwóch Michałów". Tytułowi bohaterowie zabawiali  małych widzów, przenosząc ich w świat klasycznych bajek, gdzie spotkali Czerwonego Kapturka, zapominalskiego wilka oraz straszną Babę Jagę. Jak to w bajkach bywa,wszystko dobrze się skończyło. 

11 maja w Wypożyczalni nr 29 odbyło się przedstawienie dla najmłodszych ,,Bajka o grającym drzewie". Dzieci poznały drwala, który przez ,,muchy w nosie" był bardzo przygnębiony. Cała historia miała szczęśliwe zakończenie.Drwal postanowił zostać ogrodnikiem, który sadzi i pielęgnuje drzewa. Jaki morał? Tu dzieci nie miały wątpliwości. Każdy może dbać o przyrodę  i czerpać z tego dużo radości.

Teatr Dobrego Serca przeniósł widzów spektaklu w 29 Wypożyczalni aż do Ameryki… ,,Indiańska opowieść" zaczarowała nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców.

W Wypożyczalni nr 114 grono małych miłośników teatru obejrzało spektakl pt.  „Bajka o Rybaku i Złotej Rybce”. Maluchy w trakcie przedstawienia wspólnie z rybakiem prosiły złotą rybkę o realizacje żądań jego żony – co jak wiemy nie skończyło się najlepiej. Ostatecznie dzieci, wraz z bohaterami spektaklu, doszły do wniosku, że lepiej jest wspólnie Być, Dawać, Skakać, Uśmiechać się i Tańczyć niż ciągle tylko Chcieć 😊

W sobotę (8 marca) Wypożyczalnia nr 29 gościła najmłodszych…Razem przenieśliśmy się do "Kolorowego śmietnika" i wspólnie – z bohaterami przedstawienia – dowiedzieliśmy czym jest piękno ukryte w każdym człowieku.

"Czarodziejski świat iluzji" w 29 Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży – to było iście magiczne spotkanie. 

"Magiczny płatek śniegu" w 29 Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży