Zapraszamy do bemowskiej biblioteki, by odebrać Pakiet Startowy z książką w prezencie i wspólnie rozpocząć fantastyczną przygodę. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!
„Z książką na start” to projekt skierowany do dzieci w wieku do 6 lat i ich rodziców. Organizator akcji, Fundacja Metropolia Dzieci, zaprasza do naszych placówek z literaturą dziecięcą po odbiór Pakietu Startowego Małego Czytelnika i do rozpoczęcia przygody z książką. 
            Zachęcamy rodziców i dzieci do odwiedzenia  naszych placówek (z wyjątkiem 8 Czytelni Naukowej oraz 38 Wypożyczalni, ul. Konarskiego 6), gdzie Mały Czytelnik, otrzyma Pakiet Startowy, a w nim Paszport Małego Czytelnika oraz książkę dopasowaną do jego wieku i zainteresowań – w prezencie. Na dobry start 🙂  
            W Paszporcie Mały Czytelnik będzie zbierał pieczątki za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, a po uzbieraniu 10 pieczątek otrzyma imienny dyplom potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.
           Warto pamiętać, że MIŁOŚĆ DO KSIĄŻEK JEST PREZENTEM NA CAŁE ŻYCIE

Więcej informacji o projekcie oraz adresy wszystkich bibliotek można znaleźć na stronie  www.zksiazkanastart.pl <http://www.zksiazkanastart.pl/>   oraz na  profilu projektu na portalu Facebook: facebook.com/zksiazkanastart .